NETSYSTEM Int. a. s.

Specialista na informační systémy pro internetové a mobilní platformy

Kdo jsme

Společnost NETSYSTEM Int., a.s. se specializuje na analýzy, implementace a podporu rozsáhlých obchodních a speciálních systémů ve webovém a mobilním prostředí pro velké globální společnosti s mnoha tisíci pracovníky.

Naše motto:
Kdo není na webu, jako by nebyl!
Co není na webu, jako by nebylo!
Všechno, co na webu může být, by tam mělo být!

Třívrstvá architektura

Architektura našich systémů vychází z 3-vrstvé architektury DATA (DATABÁZE) - LOGIKA SYSTÉMU (KÓD)- PRESENTACE (BROWSER). Volba databáze vychází ze specifikace požadavků systému na data (primárně Oracle, případně Access, SQlite, MySQL), pro aplikační logiku systému používame klasické ASP, ASP.NET nebo Java/JavaScript, end-user moduly systémů jsou spustitelné pro všechny základní internetové browsery.

Tímto je dosaženo důsledného oddělení dat systému od kódu systému (data systému si udržuje uživatel systému nezávisle na poskytovateli systému) a universálnosti dostupnosti dat "odkudkoliv, komukoliv a čímkoliv" (pochopitelně v rámci definic pravidel kdo, co a odkud v systému může).

Multiplatformní prostředí

Důsledná orientace na internetové technologie přináší jednak možnost práce se systémem ve všech "desk-top" operačních systémech (MS Windows, Linux, iOS) a zároveň umožňuje velmi efektivně vytvářet i hybridní aplikace pro operační systémy mobilních platforem (iOS, Android).

Naše systémy dnes již nejsou limitovány rámcem "máme to on-line na webu", ale disponují i alternativami pro mobilní platformu smart-telefonů a tabletů, kde se využívá i řady nových technologií (GPS senzory nebo fotoaparáty) a pracují jak v on-line, tak v off-line režimech.

Responsivní design

Využitím technologií CSS3 a HTML5 se automaticky rozpoznávají vlastnosti zařízení a zobrazení plochy stránky je optimalizováno pro všechny velikosti displejů nebo monitorů nejrůznějších zařízení (mobily, notebooky, netbooky, tablety, desk-top počítače atd.).

Toto je důležité, protože to řeší problém čitelnosti zobrazování, kdy bez responsivní technologie jsou "písmenka moc malá" nebo naopak "písmenka moc velká".

“Kdo není na webu, jakoby nebyl.”

― Zdeněk Strnad

Platformy a technologie

Naše portfolio
Databázové vrstvy systémů

Rozsáhlé internetové celosvětové systémy s tisíci uživateli na platformě internetu / intranetu jsou typicky připojeny na databázové servery Oracle, menší systémy využívají MySQL, souborové MS Access nebo SQlite.

Aplikační vrstvy systémů

Naše systému jsou vyvinuty ve vývojových protředích ClassicASP, .NET, Java/JavaScript nebo PHP s využitím řady plugginů třetích stran s plným využitím technologií responsivního designu.

Mobilní aplikace

Naše on-line i off-line mobilní aplikace jsou vyvinuty jako hybridní řešení HTML5, CSS3 a lokální nezávislé databáze v mobilním zařízení s možností on-line připojení do vzdálené databáze nebo off-line lokální databáze s automatickou synchronizací dat. Aplikace jsou kompilovány do distribuovatelných instalačních souborů pro operační systémy iOS a Android.

e

Specialista na informační systémy pro internetové a mobilní platformy

Společnost NETSYSTEM Int., a. s. se specializuje na analýzy, implementace a podporu rozsáhlých obchodních a speciálních systémů ve webovém a mobilním prostředí pro velké globální společnosti s mnoha tisíci pracovníky.

Naše portfolio

" Všechno co na webu může být, by tam mělo být! "

Kontaktujte nás

 • Holého 936/10
  460 13 Liberec
  Česká republika
  Zobrazit na mapě
 • Vojtěch Podhorný

  projektový manažer

   +420 739 561 230
   vpodhorny@netsystemas.com
 • Michal Strnad

  projektový manažer

   +420 605 229 717
   mstrnad@netsystemas.com
 • info@netsystemas.com

Co není na webu, jakoby nebylo!